coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizTanınmış Analist, Bitcoin'de Kritik Seviyeleri Açıkladı: "Bu Seviyenin Aşılması Yükselişi Devam Ettirir"

Tanınmış Analist, Bitcoin’de Kritik Seviyeleri Açıkladı: “Bu Seviyenin Aşılması Yükselişi Devam Ettirir”

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, yayınladığı analizinde Bitcoin için kritik öneme sahip seviyelere değindi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tanınmış bir analiste göre Bitcoin boğa kırılmasının işaretlerini gösteriyor.

Kripto para trader’ı ve analist Michaël van de Poppe, Bitcoin’in fiyat hareketi ve potansiyel senaryolar hakkındaki görüşlerini Twitter’da paylaştı.

Van de Poppe, Bitcoin’in yukarı doğru bir kırılma yaşamasının muhtemel göründüğünü, ancak bazı önemli seviyelerin aşılması gerektiğini söyledi. Bitcoin’in uzun vadeli trendin önemli bir göstergesi olan 200 haftalık üssel hareketli ortalamanın (EMA) üzerinde tutunduğuna dikkat çekti.

Ayrıca Eylül ayının, kripto para yatırımcılarının ağır kayıpların yaşandığı bir ayı tanımlamak için kullandığı bir terim olan “rektember” olmadığını belirtti.

İlgili Haber  Bir Kripto Para Borsasında Daha Hack Şüphesi: Dışarıya Yüklü Transfer Oldu

Bununla birlikte, Bitcoin’in düşük seviyeleri tekrar test etmemesi gerektiği konusunda da uyardı, zira analiste göre bu durum çok sayıda stop-loss emrini tetikleyerek daha fazla aşağı yönlü baskıya neden olabilir. Van de Poppe, Bitcoin’in 25.600-25.900 dolar aralığını koruması gerektiğini açıkladı.

Öte yandan analiste göre 26.800 dolar seviyesinin net bir şekilde kırılması, yükselişin süreceği anlamına gelebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları