coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizTanınmış Analist, Ethereum (ETH) ve Polygon (MATIC) Fiyatlarına Dair Önemli Seviyeleri ve...

Tanınmış Analist, Ethereum (ETH) ve Polygon (MATIC) Fiyatlarına Dair Önemli Seviyeleri ve Tahminlerini Açıkladı

Analist Ali Martinez, son yaptığı açıklamasında Ethereum ve Polygon fiyat grafiklerini yorumladı ve tahminlerini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının tanınmış analistlerinden Ali Martinez, yaptığı son paylaşımında Ethereum (ETH) hakkında konuştu.

ETH’nin yaşadığı fiyat hareketlerini değerlendiren analist, altcoinin daha fazla yükseliş yaşayabileceğini savundu. Analiste göre ETH’nin önündeki yol temiz görünüyor ve yükseliş yolunda herhangi bir önemli direnç engeli bulunmuyor.

Martinez’e göre potansiyel yükseliş 2.700 dolar ve ötesine kadar genişleyebilir. Ethereum fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 2.329 dolardan işlem görüyor ve son bir ayda yaklaşık olarak %11 yükseliş yaşadı.

Martinez ayrıca aşağı yönlü olarak da 2.000 dolar seviyesinde güçlü bir talep duvarı olduğunu ve buranın düşüş durumunda sağlam bir destek noktası görebileceğini düşünüyor.

İlgili Haber  2023 Yılında Ölen 115 Kripto Para Projesi Belli Oldu: İşte Başarısızlar Listesi

Buna ek olarak Polygon (MATIC) hakkında da düşüncelerini açıkladı. Analiste göre MATIC fiyatı önemli bir simetrik üçgen formasyonundan yukarı yönlü çıkışın eşiğinde olabilir. Analiste göre öncelikle modelin oluşmasının bekleyeceğini, ilk hedefinin 1.25 dolar olduğunu ve sonrasında ise hedefinin 1.82 dolar olduğunu belirtti.

MATIC fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda tam olarak 1 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail