Haberler

Taotao Yeni Kripto Paralar Ekledi

Yahoo Japonya'nın satın aldığı Taotao yeni kripto para birimleri ekledi.

Taotao isimli kripto para birimi borsası yeni karar alarak yeni altcoinler ekledi. Yahoo Japonya tarafından satın alınan ve lisanslı olarak hizmet sunan Taotao, Bitcoin ve Ethereum dışında herhangi bir kripto para birimi alım ve satımına izin vermiyordu.

Taotao bugün aldığı bir karar ile beraber kripto para birimi borsasında bugünden sonra artık kullanıcıların LTC, XRP ve benzer birkaç kripto para birimi almaya ve satmaya izin verecek olduklarını ve platforma bu kripto para birimlerinin eklendiğini duyurdu.

Yapılan kısa açıklamada Taotao isimli kripto para birimi borsasının yatırımcılardan gelecek olan ve bugüne kadar gelmiş olan tüm taleplerin incelendiği ve kripto para eklemelerine devam edilecek olduğu açıklandı. Bitcoin ve benzer kripto para birimleri sık tercih edildiği için bazı kripto para borsaları önceliği Bitcoin ve Ethereum’a veriyor, sonrasında ise belirli aralıklarla farklı kripto paraları da alım ve satım için platformlarına ekleyebiliyorlar. Taotao kripto para borsasının günlük işlem hacmi açısından iyi derecede olduğu ve kullanıcı sayısı açısından iyi durumda olduğu biliniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı