Kripto HaberleriHaberlerTayland Göçmen Bürosundan Kripto Para Operasyonu!

Tayland Göçmen Bürosundan Kripto Para Operasyonu!

Takip et

Tutuklanan şahıslardan çıkan 400’den fazla cep telefonu ve 61 dizüstü bilgisayara el kondu.

Tayland Göçmenlik Bürosunun yaptığı açıklamaya göre tutuklanan şahıslar maaşlı işçi olarak çalışıyor, bağlı oldukları dolandırıcılık şirketinin kar etmesi için Çinli yatırımcıların düşük kar oranlarıyla yatırım yapmalarını sağlıyordu.

Taylan Polisi Sıkı Takipte

Tayland polisi Çinli dolandırıcılar tarafından kurulmuş çok sayıda telefon dolandırıcılığı çetesi olduğunu tespit etti ve söz konusu çağrı merkezlerinden birine bugün sabah saatlerinde baskın yapıldı.

Çetenin Hedefi 5 Milyon Tayland Bahtıymış (165 Bin Dolar)

Çinli dolandırıcılar, istedikleri vurgunun gerçekleştirebilseler 165 bin dolar değerindeki Tayland bahtını
cebe indirmeyi planlıyorlardı.

Devlet yöneticileri kripto para yasalarını düzenleme niyetinde

Tayland’da kripto paralarla işlem yapmak yasal olsa da kullanıcıların bazı standartlara uymaları gerekiyor. Ülkede Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından onaylanmış olan kripto paraların alım satımına izin veriliyor. Ancak yine de prosedüre uymayan ve KYC gibi işlemlerin yapılmadığı birçok borsa mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları