coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTayland Yönetimi Kripto Paraların Durumunu Görüştü

Tayland Yönetimi Kripto Paraların Durumunu Görüştü

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından yapılan toplantı sonucunda ülkede gelecekte kripto paraların durumu ve etkisi konuşuldu. Güney Kore ve Çin’de kripto paraların son derece popüler olmasından dolayı birçok Asya ülkesi şimdiden nasıl önlemleri alabilecek olduklarını tartışmaya devam ederken, kripto paralar ile ilgili önemli toplantılar düzenleniyor. Bazı ülkelerde zaman zaman bu tür toplantılar düzenli olarak düzenlenmesine rağmen kesin sonuç elde edilemiyor ve bu konuda genellikle yönetimler devreye girerek kripto paralar ile ilgili yasaları hazırlıyor ve kanun çıkararak bu durumun önüne geçiyorlar.

Kore Bu Konuda En Önemli Ülke

GÜNEY KORE bu konuda en fazla değer gören ve en fazla dikkat çeken ülkeler sıralamasında ilk sıralarda kendisine yer bulurken, genellikle yapılan araştırmalar, yeni çıkarılan yasalar ile birlikte ülke tüm dünyaya genel olarak yön vermeyi başarıyor.

Ülkelerin bu konuda toplantılar düzenlemesi ve yaptıkları görüşmelerin gelecekte birçok ülkede standart ve rutin hale gelmesi beklenen bir durum iken, konu ile ilgili birçok ülkede ise şu aşamada hiçbir adım atılmış değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail