Haberler

Teknoloji Devi Beklenen Açıklamayı Yaptı: Apple’dan Kripto Para Açıklaması!

Apple Pay’in Başkan Yardımcısı Jennifer Bailey, kripto paraları dikkatle ve yakından incelediklerini açıkladı.

1 trilyon dolar değere sahip tek şirket olarak kayıtlara geçmesinin ardından dünyanın ilk değeri 1 trilyon doları bulan şirketi Apple, bugün kripto paralar ile ilgili ilk kez bir açıklama yaptı. Apple Pay’in Başkan Yardımcısı Jennifer Bailey tarafından yapılan açıklamada şirketin sürekli kripto para birimlerini takip etmeye devam ettiği ve kripto paralar ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlanabileceğini belirtildi. Şirketin kripto para birimleri ile ilgili herhangi bir planı olup olmadığı hakkında açıklama yapmayan Apple Pay’in Başkan Yardımcısı Jennifer Bailey, ”kripto paraları çok ilginç buluyoruz” diye açıklama yaptı.

Apple, bugün kripto para yatırımı yaptığını açıklaması halinde Bitcoin fiyatında rekor kırılabilir. Dünyanın en güvenilir ve en zengin şirketinin kripto para yatırımı yapması durumunda bu yatırıma milyarlarca dolar ayırabilecek olması nedeniyle kripto para pazarının en büyük balinası Apple olabilir ve bu da şirketin elindeki gücü büyük oranda arttırabilir. Ancak ABD’li teknoloji devi bu konuda adım atmayı düşünmüyor gibi görünüyor ve kısa zamanda böyle bir adım atmayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu