HaberlerKripto Para

Teksas Eyaleti Yetkilileri: Kripto Para Tehdittir!

Teksaslı regülatörler kripto para birimlerinin büyük bir tehdit olduğunu açıkladı.

Teksaslı regülatörlerin yaptıkları yeni bir açıklama yerli kripto para yatırımcılarının dikkatini çekti. Teksaslı yetkililere göre kripto para birimleri, özellikle de kripto para birimi ile kar vaat eden şirketler son derece tehlikeliler ve bunlardan Teksas vatandaşları mutlaka uzak durmalılar.

Teksaslı yetkililerin bu açıklamaları bazı Teksas vatandaşlarından tepki çekti ancak bazıları da bu duruma destek verdi. Bazı yetkililere göre kripto para birimleri ile para kazanmayı vaat edenlerden uzak durmak ve bu kimseler ile asla temas kurmamak gerekiyor.

Özellikle son birkaç ay içerisinde kripto para Bitcoin ile kar vaat eden dolandırıcıların sayısında çok fazla artış yaşandı. Bunlardan en büyükleri ABD merkezli olmasa da ABD merkezli kullancıları da hedefliyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu