fbpx
Bitcoin

Temmuz Ayı Bitcoin İçin Harika Geçecek

Nexo

Temmuz ayı ile ilgili analistlerin ve yatırımcı kullanıcıların iddiası bu ay içerisinde 20.000 dolar hedefinin tutturulabileceği yönünde. İddialar bu ay içerisinde kripto paraların kralı olarak tanımlanan Bitcoin’in fiyatında ciddi artışlar olmasını ve değer kazanan yatırımcıların daha fazla yatırım yapacak olduğunu belirten analistler, bu ay içerisinde yaşanacak olan tüm gelişmelerden fazlası ile olumlu etkilenecek olduklarını düşünmekteler.

Yatırımcıların bir kısmının ise Temmuz ayı içerisinde pek fazla artış öngörmedikleri, ama fiyatın düşmesini de beklemedikleri düşünce yapısı mevcut. Tam anlamı ile Temmuz ayı içerisinde Bitcoin fiyatı ne kadar olacak? Sorularına yanıt bulmak mümkün değil.

20.000 Dolar Olabilir

İddialar Bitcoin fiyatının 20.000 dolar olabilecek olduğu yönünde olsa da bu ay içerisinde 20.000 dolar sınırının aşılması durumunun dahi mümkün olduğu belirtilmekte. Tam anlamı ile 20.000 dolar sınırı aşılır ise veya yaklaşılır ise birçok yatırımcı yatırdığı yatırımların kat ve kat fazlasını alacak ve 7 ay aradan sonra Bitcoin’e tarihi bir damga vurulmuş olacak. Aralık ayından beridir Bitcoin tam anlamı ile başarılı olamadı ve sürekli 10.000 dolar seviyesinin altında kalmıştı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı