Kripto HaberleriHaberlerÇin'in Teknoloji Devi Tencent Kripto Para Birimlerini Araştıracak

Çin’in Teknoloji Devi Tencent Kripto Para Birimlerini Araştıracak

Takip et

Tencent isimli teknoloji şirketinden yapılan açıklamada kripto para birimi konusunda bir araştırma ekibi (grubu) kurulmasına karar verildiği ve bu konu ile ilgili yeni adımlar atılacak olduğu açıklandı. Çin merkezli haberde şirketin bu durumla ilgili aktif bir kripto para birimi araştırma grubu kuracak olduğu, bunun için yeni bir başkan aramaya devam ettikleri iddia edildi.

Tencent kesin olarak bu konuda yol haritasını kısa bir zaman içerisinde açıklamasa da yakın zamanda bununla ilgili bazı açıklamalar yapabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Şirketin kısa ve uzun vadeli olarak neler yapabilecek olduğu ve kripto para birimi yatırımcılarından herhangi bir yardım alıp almayacak olduğu veya neleri araştıracak olduğu henüz belli değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları