AltcoinHaberlerKripto Para

Terra Virtua Kolect (TVK) İle Çalışan Uykusuz, NFT İçin Hazır!

NFT sektörüne yerli dergiler de adım atıyor.

Son günlerde gittikçe popülerleşen NFT çılgınlığına yerli mizah ve karikatür dergisi Uykusuz da katılıyor. Geçtiğimiz günlerde NFT çıkaracaklarını duyuran dergi son durumu takipçileri ile paylaştı.

Uykusuz dergisinin twitter hesabından yapılan yeni duyuruda; “Uykusuz NFT galerimizin hazırlıklarını tamamlamak üzereyiz. Terra Virtua ile dün yaptığımız toplantı çok verimliydi. Yakında galerimizin online lansman tarihini duyuracağız.” denildi.

Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta haftada bir yayınlanan ve Türkiye’nin en çok satan mizah dergisi olma özelliğine sahip Uykusuz, 2007 yılından itibaren faaliyet gösteriyor. Gelişime ve değişime ayak uydurma konusunda rakiplerinden hızlı davranan Uykusuz’un karikatürleri yakında NFT halinde görüntülenebilecek.

Dergi, NFT çıkarma konusunda bir proje yürüttüğünü ve Terra Virtua ile çalıştığını şubat ayında duyurmuştu. Son duyuruyla hazırlıkların tamamlanmak üzere olduğunu anlaşılıyor.

Terra Virtua, TVK tokenin kurucusudur. TVK, NFT yaratıcılarının ve koleksiyoncularının etkileşime girmesi için küratörlü bir pazar yeri sunan, platformlar arası değişmez token ekosistemidir. Platform web, PC ve mobil AR/VR ortamlarını kapsar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu