bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriDogecoinTesla Shiba Inu (SHIB) İle Ödeme Kabul Edecek Mi? Sızan Kod Kafaları...

Tesla Shiba Inu (SHIB) İle Ödeme Kabul Edecek Mi? Sızan Kod Kafaları Karıştırdı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son günlerin en popüler kripto para birimi olan Shiba Inu başladığı rallisinden bu yana piyasanın odak noktası olmaya devam ediyor.

Elektrikli araç devi Tesla’nın kurucusu Elon Musk elinde SHIB bulundurmadığını açıklasa da şirketin web sitesinde ödeme kodu olarak “Bitcoin” ile birlikte “SHIBA’yı” da eklediği iddia edildi.

Tesla tarafından bu konuda henüz bir açıklama gelmese de SHIB topluluğu tarafından otomobil devi Tesla’nın ödeme yöntemi olarak SHIBA’yı ekleyebileceği konuşuluyor.

Kripto topluluğunda “Watcher.Guru” ismi ile tanınan ve onaylanmış bir hesabı yöneten kullanıcı yaptığı paylaşımda Tesla’nın SHIBA’yı ödeme yöntemi olarak eklediğini söyledi.

“Tesla’nın SHIBA’yı Bitcoin’in yanı sıra web sitesinde ödeme yöntemi olarak eklediğini ve kodu sisteme yerleştirdiğini doğrulayabiliriz. Şu anda halka açık değil ve herhangi bir zamanda açıklanabilir.”

 

Başka bir Twitter kullanıcısı da Tesla web sitesinde SHIBA kodunun olduğunu doğrulamasına rağmen Elon Musk’ın tekrar SHIBA komünitesini trollemek için harekete geçmiş olabileceğini düşünüyor.

Shib’in onaylanmış Twitter hesabından da aktarılan bu paylaşımda olasılıklar şu şekilde sıralandı;

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Bay x

Bu elon sağ gösterip sol vurcak bu bı boka yaramiyan doge yerine daha işlevi olan ship yonlenecek

Anonim

If tesla accept as a payment Shiba inu. Tesla get alots attention from all over the world. Selling many tesla cars . Hope they serious about this

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları