binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTether CEO'su Paolo Ardoino'dan, Ripple CEO'sunun Tether (USDT) İle İlgili İddialarına Yanıt...

Tether CEO’su Paolo Ardoino’dan, Ripple CEO’sunun Tether (USDT) İle İlgili İddialarına Yanıt Gecikmedi! İşte Detaylar

Ripple CEO'sunun iddialarını çevreleyen tartışmalar, kripto para birimi topluluğu içinde tartışmalara yol açmıştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tether CEO’su Paolo Ardoino, Ripple CEO’sunun Tether’in stablecoini USDT hakkında korku tacirliği yapmasına yanıt vermek için açıklama yaptı.

Tether CEO’su Paolo Ardoino, Ripple CEO’sunun İddialarına Karşı Çıktı

Ardoino’nun açıklamaları, Tether’in mevzuata uyum konusundaki kararlılığına ve kripto para ekosistemindeki yasadışı faaliyetlere karşı proaktif önlemlerine ışık tutuyor.

Ripple CEO’sunun iddialarını çevreleyen tartışmalar, kripto para birimi topluluğu içinde tartışmalara yol açtı ve Ardoino, Tether’in düzenleyici standartlara bağlılığını ve dolandırıcılık faaliyetlerine karşı proaktif duruşunu vurgulayarak bu tür iddialara karşı çıktı.

Özellikle Ardoino, Tether stablecoinlerinin Yabancı Varlıklar Kontrol Ofisi (OFAC) ve Özel Olarak Belirlenmiş Vatandaşlar (SDN) listelerine tamamen uygun olduğunu vurgulayarak şirketin yasal ve mevzuata uygunluk konusundaki kararlılığının altını çizdi.

Ayrıca Ardoino, Tether’in ABD kolluk kuvvetleriyle yaptığı işbirliğine ilişkin bilgiler vererek şirketin kuruluşundan bu yana 639 milyon doların üzerinde şüpheli işlemi engellediğini açıkladı.

İlgili Haber  Ripple CEO'su Brad Garlinghouse'tan Dikkat Çekici Uyarı: 'ABD Hükümeti Bu Stablecoinin Peşinde!'

Bu işbirliği, Tether’in dolandırıcılık faaliyetleriyle mücadele etme ve stablecoin ekosisteminin bütünlüğünü koruma konusundaki proaktif çabalarının bir kanıtı olarak hizmet ediyor.

Şu anda SEC soruşturması altında olan rakip bir şirket tarafından yayılan korku, belirsizlik ve şüphe (FUD) raporlarına yanıt olarak Ardoino, Tether ekosisteminde uygulanan güvenlik önlemlerini yineledi.

Tether’in birincil ve ikincil piyasaları izlemek için çeşitli araçlarla donatılmış dahili soruşturma ekibinin altını çizdi ve Tether’in kuruluşundan bu yana, öncelikle dolandırıcılık, bilgisayar korsanlığı ve diğer yasadışı faaliyetlere yanıt olarak 1,3 milyar dolardan fazla parayı dondurduğunu açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail