Kripto Para

İlk 20’den: Fiyat Düşüşü Yaşamayan Sadece Tether Oldu

Kripto para piyasasında en büyük ilk 20 kripto para biriminde ortalama %8 oranında değer kaybı görüldü.

Son zamanlarda değer kayıplarından başka hiçbir konunun konuşulmadığı kripto para piyasasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bazı kripto para birimi yatırımcıları varlıklarının değerinin daha fazla düşüp düşmeyecek olduğunu merak ederken, bazıları ise tam tersi fiyatlar konusunda beklenmesi gerektiğini düşünebiliyor. Yatırımcılar ellerindeki kripto paraların ne kadar süre sonra yeniden değer kazanacak olduğu konusunda soru işaretlerine yanıt bulmak isterken 24 saatin göstergeleri hep kötüye işaret ediyor.

Bugün ilk 20 arasında sadece Tether (dolar endeksli stablecoin) düşüş yaşamazken, Bitcoin’de %6, Ethereum’da %8 ve diğer altcoinlerde de ortalama %8 oranında değer kayıpları devam ediyor. Özellikle XRP kritik seviyede işlem görerek 0,197 dolar seviyelerine kadar gerilemiş durumda.

Bu düşüşlerin yaşandığı sırada piyasadaki BTC hakimiyeti de an itibarı yüzde 67,2 seviyelerine yükselmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu