bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerTezos Vakfı PwC Bünyesine Katılıyor

Tezos Vakfı PwC Bünyesine Katılıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İsviçre için Blockchain ve kripto sistemlerini denetleyen PwC; oldukça önemli bir denetleme kuruluşu. Kuruluş bünyesine Tezos vakfını da dahil etmeye karar vermiş durumda. Konu ile ilgili olarak ilk açıklamalar ise Roman Schinder tarafından yapıldı.

Roman Schinder; 15 yıldır çalıştığı ve en büyük dört firmadan biri olan Tezos’un artık PwC bünyesinde çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Tezos vakfının; PwC’nin organizasyon şekline aşina olduğunu belirten Schinder, uzun süredir gerçekleşen ticari ve aynı zamanda finansal faaliyetlerinin PwC tarafından denetlendiğini belirtti. Kendilerinin oluşturduğu projelerin de PwC tarafından denetlenen ilk ve büyük blockchain projeleri olduğunun altını çizdi.

Tezos Vakfı Şeffaf ve Verimli

Schinder; konu ile ilgili açıklamalar yaparken vakfı ile ilgili bilgilerde de bulundu. Tezos vakfının; etkili, verimli ve aynı zamanda da şeffaf bir hizmet şeklini desteklediğini belirten Schinder, son raporlara göre verilen teklifler sonucunda, yapılan düzenli oylamalar ile birlikte sürecin sonuna yaklaştıklarını da bildirdi. Son güncellemelerin de başarılı olması durumu ile birlikte Tezos; PwC bünyesine katılacak gibi görünüyor.

PwC; an itibari ile blockchain sistemini en üst düzeyde ele alan ve buradaki işleri destekleyen kuruluşlardan birisi. Firma bu güne kadar Ernts & Young, Deloitte ve buna ek olarak KPMG başlıca olmak üzere birçok firmayı geride bırakmayı başardı.

Tezos ise 2017 yılında BTC ile ETH değerini 232 milyon dolar değerine çıkaran ve o dönem rekor kırmasını sağlayan önemli bir vakıf.

Kripto para dünyasında yapılan her bir yeni çalışmada kripto para dünyasında belirli bir yarar sağlıyor ve kripto para pazarının gelişiminde az veya büyük oranda bir yer kazanıyor. Bu konuda yapılan bütün çalışmalarda kripto para yatırımcılarının geleceğini de ilgilendirdiği için Tezos Vakfı tarafından yapılan çalışmalar ayrıca büyük bir önem taşıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları