Altcoin

Tezos (XTZ) ile Premier Lig Devi Manchester United Sponsorluk Anlaşması İmzalayabilir!

Blockchain projesi Tezos ile dünyaca ünlü Manchester United'ın bir sponsorluk anlaşması imzalayacağı iddia edildi.

Popüler Proof-of-Stake Blockchain’lerinden biri olan Tezos, İngiliz futbol kulüplerinden Manchester United ile bir antrenman forması anlaşması imzaladı.

Tarafların henüz resmi olarak açıklamadığı anlaşmanın yıllık 27 milyon dolardan daha yüksek bir meblağa tekabül edeceği düşünülüyor.

Anlaşma ile Tezos, Manchester United Formalarında Logosunu Sergileyecek

Anlaşma ile birlikte Tezos, logosunu takımın antrenman formaları üzerinde sergileyebilme hakkına sahip olacak. Dünyanın en prestijli futbol kulüplerinden biri olan Manchester United, iddialara göre söz konusu anlaşma için gerekli olan tanıtım materyallerini hazırladı bile.

Takımın, Tezos ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde Web3 teknolojisinde keşifler yapabileceği düşünülüyor.

Kulübün bir önceki sponsoru olan Amerikalı sigorta devi Aon ile sekiz yıllık anlaşması geçtiğimiz sezonun sonunda bitmişti.

Buna ek olarak Aon, ismini kulübün Carrington antrenman tesislerine de eklemişti. Tezos ile yapılan anlaşmanın bunu kapsamadığı öğrenildi.

Tezos öncesine Manchester United’ın bazı diğer kripto para projeleriyle de görüşme halinde olduğu biliniyordu.

İngiliz e-ticaret şirketi The Hut Group, geçtiğimiz yıl Manchester United ile bir sponsorluk anlaşması imzalamaya yaklaşmış ancak taraftarlardan gelen tepkiler nedeniyle anlaşma gerçekleştirilmemişti. Şirketin başkanı Joel Glazer, geçtiğimiz yıl “Süper Lig” planları nedeniyle büyük eleştirilere maruz kalmıştı.

İlgili Haber
Bu Sürpriz Altcoinin İsmi, Barcelona Formalarında Sergilenebilir!

Kısa bir süre önce Polkadot’un da benzer şekilde Barcelona futbol kulübünün antrenman formaları için sponsorluk anlaşması imzaladığı iddia edilmişti. Sponsorluk anlaşmasının değerinin 130 milyon dolar civarı olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu