Kripto Para

The Block: Türkiye Kripto Para Borsalarını En Çok Ziyaret Eden 15. Ülke!

Binance verileri örnek alındı.

The Block tarafından son araştırma Türkiye’nin en fazla kripto para borsalarını ziyaret eden 15. ülke olduğunu gösterdi. Binance verileri örnek alınarak araştırma yapan The Block, kripto para borsasının en fazla Türkiye’den ziyaret almadığını ve Türkiye’nin 15. en fazla Binance kripto para borsasını ziyaret eden ülkenin olduğunu açıkladı. Bir süredir Türkiye merkezli yatırımcılar en fazla kripto parayı kimin kullandığı konusunda Türkiye hakkında çıkan son haberler sebebi ile merak ediyor ve kripto paraları Ortadoğu bölgesinde en fazla Türkiye’nin kullandığı haberlerinden yola çıkarak Türkiye’nin bu konuda rekor kırdığını düşünüyordu.

Maalesef Türkiye en fazla kripto para sahibi insanın yaşadığı bir ülke değil, The Block tarafından yapılan bu son araştırmalarda bunun bir kanıtı. Eğer Türkiye, kripto para borsasını 1. ziyaret eden ülke olsaydı yine en fazla kripto para yatırımcısının bulunduğu ülke olurdu. Yine de 15. olan Türkiye’nin rakiplerine göre daha fazla kripto para sahibi insan barındıran bir ülke olduğunu unutmamak, kripto para kullanımını olabildiğince teşvik etmek gerek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu