Kripto HaberleriHaberlerThe Global Times: Çin Dijital Para Araştırmalarını Korona Nedeniyle Durdurdu!

The Global Times: Çin Dijital Para Araştırmalarını Korona Nedeniyle Durdurdu!

Takip et

Çin yönetimi her saniye milyarlarca dolarlık varlık kaybediyor. Pekin’in gündeminde olan korona virüs dolayısı ile ülkede maske stokları her geçen gün eriyor. Dünya’nın diğer ülkelerinden yardım talep etmekle sınırlı kalmayan Pekin, birçok ülke ile korona virüs konusunu görüşürken, ABD yönetiminden yapılan açıklamalar Pekin yönetiminde ‘ilgi’ uyandırıyor.

Washington, D.C.’den yapılan açıklamalarda korona virüs dolayısı ile 2.5 milyar dolarlık fonun Başkan Donald Trump tarafından onaylandığı açıklanırken, Pekin ise masrafları kısmak, toplantıları ertelemek için dijital para birimi çalışmalarına bir süreliğine son verdi.

The Global Times: Planlandığı gibi devam edecek

Kaynak, kripto para birimi veya diğer tanımı ile Çin’e ait dijital para biriminin testlerinin ertelenmiş olsa da bir süre sonra testlerin yine devam edeceğini bildirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları