AltcoinHaberlerKripto Para

The Graph (GRT) 4 Blok Zincir İçin Destek Ekliyor! Polkadot (DOT), NEAR, Solana ve Celo

The Graph büyümeye devam ediyor.

The Graph (GRT) bugün yaptığı duyuruyla Ethereum’dan sonra Polkadot, NEAR, Solana ve Celo’yu ağına entegre ettiğini duyurdu.

The Graph tarafından yapılan açıklamada; “The Graph, Ethereum ve IPFS’ye ek olarak , Polkadot, NEAR, Solana ve Celo Layer 1 Blok zincirlerine destek ekleyerek Web3 fırsatlarını daha geniş bir ekosisteme açıyor. Bu zincirlerdeki üçüncü taraf geliştiriciler artık The Graph Foundation hibeleri için uygundur.” denildi.

The Graph; blockchain verilerinin sorgulanmasına imkan tanıyan bir dizin protokolüdür. İşlevi bakımından Blockchain’in Google’u olarak nitelendiriliyor.

The Graph tarafından yapılan açıklamada, Ocak 2021’de yapılan sorguların 11 milyarın üzerine çıktığı ve 2020’ye nazaran 100 kat artış görüldüğü vurgulandı. Bu durumun merkeziyetsiz Web3’e büyük bir geçiş olduğunun göstergesi olduğunun altı çizildi.

Duyurudan sonra The Graph’ın fiyatında %7 oranında bir artış gözlendi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu