bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinThe Pit Bitcoin Fiyatını Uçurabilir!

The Pit Bitcoin Fiyatını Uçurabilir!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önümüzdeki günlerde alım satım işlemlerinin açılacağı ve büyük şirketler tarafından da yatırım alarak kurulan, bünyesinde 40 milyondan fazla Bitcoin cüzdanı bulunduran Blockchain.com‘un kurduğu The Pit borsası yakın zamanda tüm dünyada kullanılmaya başlanacak.

Dünyanın en büyük borsası olarak gösterilen Binance, yaklaşık 9 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor. Ancak The Pit‘e bakıldığı zaman potansiyel olarak 40 milyondan fazla müşteriye ulaşma ihtimali olduğu gözüküyor. Çünkü Blockchain.com 40 milyondan fazla cüzdanı bünyesinde barındırıyor. Ayrıca Blockchain.com üzerinde bir cüzdanınız varsa buradaki BTC’ler kolay bir şekilde borsaya aktarılabilecek.

Bu Gelişme İle Bitcoin Fiyatı Ciddi Şekilde Yükselebilir

2019’un başında Facebook gibi bir şirketin kripto paralara girecek olması ve nihayetinde ilk adımı atmış olması 3.500 dolar seviyelerindeki BTC’yi ciddi şekilde yükseltti ve şu anda sene başındaki fiyatının yaklaşık 3 katı olarak işlem görüyor. Uzmanlar aynı etkiyi The Pit borsasının da yapacağını öngörüyor. Çünkü bu kadar büyük yatırımlar ve şirketlerin desteğini alarak açılan borsanın kripto para piyasası için çok olumlu karşılanacağı ifade ediliyor. Öte yandan borsanın geliştirilmesi için eski New York Stock Exchange’nin baş mühendisi çalışmaları yürütüyor.

Ayrıca Binance’den ve diğer global borsalardan farklı olarak The Pit ile aynı Türk borsalarında olduğu gibi Türk Lirası ile alım satım yapılabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları