Kripto HaberleriHaberlerThomas Lee: ABD'nin Bitcoin'i Engelleyeceğinden Endişe Ediyorum

Thomas Lee: ABD’nin Bitcoin’i Engelleyeceğinden Endişe Ediyorum

Takip et

Thomas Lee, kripto para birimi analisti olarak kabus gibi bir gelecek beklemediğini ancak kendisinin büyük endişesi olarak kripto para birimi Bitcoin’in engellenmesinin mümkün olabileceğini tahmin ettiğini açıkladı. ABD’nin kripto para birimi Bitcoin’i engellemesinden endişe ettiğini ifade eden Thomas Lee, bu durumda ABD’nin tüm kripto para birimlerini engellemiş olacağını ve kripto para birimleri ile ilgili son zamanlardaki ABD açıklamalarının engellemeye işaret eden sözler olduğunu açıkladı.

ABD yönetimi son dönemde kripto paraların yasaklanması ile ilgili yeni bir açıklama yapmadı ancak kripto para birimlerinin düzenlenmesine dair yeni bir takım açıklamalar yapmaya başladı.

Tek engel tüm dünyaya yayılabilir

ABD’nin olası engelleme kararından endişe eden Thomas Lee, kripto paraların yasaklanması durumunda kabusunun gerçek olacak olduğunu açıkladı. ABD’nin tek engel kararının tüm dünyada karşılık bulacağı, engellemek için binbir çeşit bahane arayan AB üyesi ülkeler ve Asya ülkelerinin ABD’nin ”ulusal güvenlik” kararını gerekçe göstererek kripto para birimlerini engelleyebileceği tahmin ediliyor. Bitcoin’in engellenmesi durumunda sonucun ne olacağı ise merak ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları