Kripto HaberleriHaberlerThomas Lee: Altcoinler Yükselişe Geçecek

Thomas Lee: Altcoinler Yükselişe Geçecek

Takip et

Kripto para analistlerinden Thomas Lee, kripto para pazarının gelecekte daha fazla değer kazanacak olduğunu ve daha hareketli bir pazar görecek olduklarını açıkladı. Bitcoin dışında altcoin pazarının son dönemde yükselişler ile rekor seviyelerde değer kazandığı bir piyasada hala yeterli seviyenin yakalanamadığını belirten Thomas Lee, gelecekte ise daha çok değer kazanması ile pazarda bazı büyük çaplı değişimler görmenin mümkün olabilecek olduğunu açıkladı. Yatırımcılar, uzun yıllardan beri devam eden tartışmalar nedeniyle başta Ethereum olmak üzere birçok altcoin hakkında uzun vadeli yatırım düşünemiyor.

Uzun vadeli altcoin yatırımları konusunda bazı yatırımcıların Bitcoin fiyatı ve piyasa üzerindeki hakimiyet baskısından dolayı kayıplar yaşama riskinin daha çok olması sebebi ile oranı %12 olan uzun vadeli yatırımcıların istisnalar dışında neredeyse bütün tercihlerinin Bitcoin alımı ile sonuçlandığı biliniyor. Kripto para yatırımcıları gelecekte Bitcoin yerine farklı alternatiflere yani altcoinlere yönelir mi, bilinmez ancak altcoinler giderek çok daha fazla değer kazanmaya ve daha fazla insanın kripto para pazarında ilgisini çekmeye devam edecektir. Özellikle de Ethereum ve diğerleri…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları