Haberler

Thomas Lee: Bitcoin Daha Fazla Artacak

Thomas Lee, Bitcoin fiyatlarında ciddi artışlar olacak olduğuna değindi. Tüm dünyada Bitcoin fiyatlarının düşmesi tartışma konusu olurken, birçok kullanıcı yatırımlarının sürekli kendilerine kayıp yaşattığını, analist Thomas Lee’nin bu şekilde açıklamalar yapmasına yatırım yapan Bitcoin sahibi kullanıcılar ise karşı olduklarını, sürekli aylardır fiyatın artacak olduğunu belirtmesine rağmen her açıklama yaptığında fiyatın düştüğüne değinerek bu tür açıklamaları kasıtlı yaptığını düşündüklerini belirtti.

Kripto paralarda gelecek aylarda daha yüksek fiyatların görülmesi mümkün olmasına rağmen bu aşamada pek fazla fiyatlarda artış olması beklenmiyor. Kullanıcıların genellikle Ethereum’dan yana tercihlerini kullanmaya başlaması, yatırımlarını geri çekmeleri sonucunda kripto para dünyasında fazlası ile sıkıntılar üst üste gelmiş durumda.

Yatırımcılar Mağdur Oldu

Yatırımcılar kendilerinin bu tür açıklamalara kanmayarak yatırımlarını geri çektiklerine değinse bile bazı yatırımcıların daha hala piyasada yaşanan düşüşe rağmen sürekli yatırımlarını arttırma gayretindeler. Bu yatırımların gelecek beklentisi fazla olmasının yanında ellerinde bulunan paranın fazla olması ve olası bir kayıp durumunda risk almayacak olmaları dolayısı ile rahat yatırım yapabildikleri yönünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu