BitcoinHaberler

Tim Draper: Bitcoin 2023 Yılında 250 Bin Dolar Olmazsa Çiğ Yumurta Yerim

Kripto para birimi analisti Tim Draper, bugün yaptığı açıklamada 2023 yılında Bitcoin'in 250 bin dolar olmazsa çiğ yumurta yiyeceğini açıkladı.

Tim Draper, açıklamasında 2023 yılında kendisinin Bitcoin hakkında 250 bin dolar tahmininin tutmaması halinde yeni bir adım atarak çiğ yumurta yiyeceğini ve bu konuda takipçilerine söz verdiğini açıkladı. Bir süredir devam eden Bitcoin fiyatı iddiaları son dönemde oldukça azalırken, 7.000 dolar seviyesine yükselen fiyat sonrasında analistler yine yuvalarından çıkmaya başladılar.

Tim Draper’in bu açıklaması kısa süre içerisinde dikkatleri üzerine çekerken, özellikle de yatırımcılar 250 bin doların asla mümkün olamayacağını, 250 bin dolar beklentisi ile bugünden yatırım yapmanın son derece kötü bir karar olabileceği düşüncesindeler.

Ancak Tim Draper’in bu açıklamaları kısa süre içerisinde birçok yatırımcının yeniden yatırım yapmasına sebep olmayacak olsa da birgün Draper çiğ yumurta yemek zorunda kalabilir.

Zira kripto para piyasasında imkansız diye bir şey asla yoktur. Yukarı yönlü de aşagı yönlü de…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu