Haberler

Tim Draper: Bitcoin Yükselecek

Ünlü yatırımcı Tim Draper, kripto paraların çok daha fazla yükselecek olduğunu açıkladı. İddiaları ile ünlü olan ve Bitcoin’in bu yıl içerisinde yükselecek olduğuna kesin gözüyle bakan Tim Draper, bugün açıklamasında kripto paraların daha fazla artış gösterecek olduğuna değindi. Bitcoin fiyatının gelecek yıllarda 250.000 dolar seviyesine çıkacak olduğunu doğrulayan Draper, bunun imkansız bir sonuç olmadığını belirtti.

2022 yılında Bitcoin fiyatının 250 bin dolara yükselecek olduğu iddiasını tekrarlayan Tim Draper, bu oranın olmaması için bir neden olmadığı üzere bununla birlikte yatırımcı sayısının artış göstermesi, Bitcoin piyasasının sürekli olarak güçlenerek gücünü koruması sonucunda fiyatların artmasında büyük etken olacak olduğunu açıkladı.

Yatırımcılar İnanmıyor

Yatırımcılar ise Bitcoin fiyatının 60.000 dolar seviyesine kadar çıkabilecek olduğuna inanırken gelecek 2022 yılında 250.000 dolar seviyesine çıkmasının neredeyse imkansız olduğunu iddia ediyor. Draper’e göre ise bu olmayacak bir seviye olmadığı üzere daha fazlasının dahi olabilecek olduğu belirtilmekte. Bitcoin bugün 6.500 dolar seviyesinde olmasına rağmen gelecek dönemde fazlası ile artışlar yaşayabilecek olduğu iddia edilen bir kripto para birimi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu