Bitcoin

Tim Draper: Bitcoin’e Akın Olacak

Tim Draper Bitcoin ile ilgili açıklamada bulundu.

Bitcoin fiyatı hakkında yaptığı olağanüstü tahminler ile tanınan ünlü isim Tim Draper, Bitcoin’in 250.000 doları görecek olduğunu ve bununla sınırlı kalmayarak daha da fazla artış gösterebileceği yönünde açıklamalarda bulunmuştu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeniyle sınırsız paraların basılmasının kötü sonuçlar doğurabileceği ve daha büyük bir krizlere ön ayak olabileceği öngörülmüştü. Bir takım uzmanlar gibi Tim Draper da yaşanılan bu krizden dolayı itibari paraların değerini kaybedeceğini düşünüyor.

Draper geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in dip seviye olan 3800 doları görmesinin ardından tekrar yükselişe geçeceğini, BTC’nin kriz anlarında kurtarıcı olabileceği, hatta Bitcoin’in 3800 dolar seviyesine düştüğünde bunu fırsata çevirip kazançlı çıkanlar olduğunu ifade etmiş ve insanlar yatırımlarını git gide Bitcoin’e yönetlecekler yönünde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bu tutumunu hala devam ettiren Draper, gerek arzı kısıtlı oluşu gerek de merkeziyetsiz oluşu sebebiyle Bitcoin’e diğer bütün yatırım araçlarından daha çok güveniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu