binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTim Draper: Dünyanın En Büyük Buluşu Bitcoin

Tim Draper: Dünyanın En Büyük Buluşu Bitcoin

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü yatırımcı olarak tanınan Tim Draper, açıklamalarında kripto paraların dünyanın en büyük buluşu olduğunu ifade etti. Tim Draper, kripto paraların dünyada en fazla kullanılabilecek para birimi olabileceğini daha önce ifade etmiş ve şimdilerde ise Bitcoin’de piyasa durumunun kötü olmasına rağmen gelecekte çok daha iyi seviyeye gelecek olduğunu ifade etmişti.

Kripto paralar ile ilgili bugün yaptığı açıklamalarında ise ”Bitcoin, gerek internetten gerek demir çağından gerekse de Rönesans’dan daha büyük bir buluş. Tüm dünyayı etkileyecek ve değiştirecek bir buluştan bahsediyoruz. Bu değişim, birçoklarınızın hayal ettiğinden bile hızlı gerçekleşecek.” ifadelerini kullanan Draper, geçtiğimiz haftalarda da Bitcoin’in 2020’li yıllarda 250.000 dolar seviyesine çıkacak olduğunu açıklamıştı.

Neden Bu Kadar Büyük?

Tabii Draper’e göre Bitcoin çok büyük bir buluş olarak gösterilmesine rağmen ”internet kadar” ifadesi doğruluk payı olmayan bir durum. Zira kripto paralar bugün online bankacılık olmasa ve internet olmasa bir hiç olacağı üzere, abartılacak kadar büyük bir buluş olarak görülmüyor. Artı olarak bankaların kripto para transferini engellemesi, ABD’nin kripto paraların dolar ile alınmasına engel koyması durumunda Bitcoin’in bir hiç haline gelebilecek olduğu da hiçbir zaman unutulmaması gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail