AltcoinHaberler

Tim Draper Turnayı Gözünden Vurdu!

Ünlü yatırımcının aylar önce yatırım yaptığı altcoin bakın ne kadar kâr yaptı!

Ünlü Silikon Vadisi yatırımcısı Tim Draper şubat ayında yatırım yaptığı Aragon (ANT) projesi sayesinde %1500 kâr sağlayarak söz konusu yatırımıyla ne kadar doğru bir karar vermiş olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Şubat ayından beri katlanarak yükselişini devam ettiren ANT, an itibarı ile 6.74 dolardan işlem görüyor. Bugün itibarı ile üç dev kripto borsası tarafından listelenmeye başlanan ANT, Binance’te listelenmesinin akabinde müthiş bir yükseliş kaydetti.

Draper şubat ayında tam 1 milyon ANT token’ı (toplam arzın yüzde 2.5’i) almış, aynı zamanda projenin yönetim kuruluna danışman olarak atanmıştı.

İlgili Haber
Tim Draper'ın Son Gözdesi: Aragon (ANT)

Draper’ın Nokta Atışı Yatırımı

DAO’ların (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonlar) oluşturulmasını, yönetimini kolaylaştırmayı ve ilk dijital yetki alanını oluşturmayı amaçlayan Blockchain tabanlı bir girişim olan Aragon, 2017’nin Şubat ayında piyasaya sürülmüştü. 19 Şubat’ta yapılan bir basın açıklamasıyla her bir token için yaklaşık 0.70 dolar ödediği belirtilen Draper, o günden bugüne %1535’lik bir kâr fırsatı yakalamış oldu.

Nokta atışı yatırımlarla servetine servet katan Draper’ın sıkı bir Bitcoin takipçisi olduğu da biliniyor. Ünlü yatırımcının 32 bin Bitcoin’e sahip olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu