Kripto HaberleriHaberlerTim Draper'den kripto para ve Blockchain açıklaması

Tim Draper’den kripto para ve Blockchain açıklaması

Takip et

Kripto para analisti ve yatırımcı Tim Draper, 2022 yılında Bitcoin hakkında fiyat tahmini olan 250.000 ABD Doları seviyesinin gerçek olacak olduğu konusunda iddialı olduğunu tekrarladı. Bitcoin fiyatının yükselecek ve tarihi rekorlar kıracak olduğunu belirten Draper, yatırımcıların mevcut yatırımlarını korumaya devam etmeleri durumunda eğer uzun vadeli bekleme şansları var ise 250.000 dolar seviyesine varılacak olan 4 sene sonra zengin olabileceklerinin mesajını paylaştı.

Bitcoin fiyatı kısa bir süre önce yükselişe geçmiş ve tekrar düşüş yaşamaya başlamıştı. Bu durum yatırımcıları son derece üzmüş ve yatırımcılar son derece fazla sorunlar yaşamaya başladıklarını, elde avuçta tüm yatırımlarını Bitcoin’e yatırdıklarından dolayı paralarını geri alamadıklarını belirterek kripto paralar konusunda yarı yolda kaldıklarını ifade etmeye başlamışlar ve tepki göstermişlerdi.

Blockchain açıklaması

Tim Draper, açıklamasını zincir teknolojisi hakkında yaptığı açıklama ile devam ettirdi. Blockchain hakkında çok değişim yaşandığını ve yaşanmaya devam edecek olduğunu dile getiren ünlü yatırımcının bu açıklamaları kısa süre içerisinde kripto para çevrelerince çok kez paylaşıldı.

  • Yatırım tavsiyesi önerilerinin sorumluluğunu analistler kabul etmiyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları