fbpx
Haberler

Tim Draper’den kripto para ve Blockchain açıklaması

Kripto para analisti ve yatırımcı Tim Draper, 2022 yılında Bitcoin hakkında fiyat tahmini olan 250.000 ABD Doları seviyesinin gerçek olacak olduğu konusunda iddialı olduğunu tekrarladı. Bitcoin fiyatının yükselecek ve tarihi rekorlar kıracak olduğunu belirten Draper, yatırımcıların mevcut yatırımlarını korumaya devam etmeleri durumunda eğer uzun vadeli bekleme şansları var ise 250.000 dolar seviyesine varılacak olan 4 sene sonra zengin olabileceklerinin mesajını paylaştı.

Bitcoin fiyatı kısa bir süre önce yükselişe geçmiş ve tekrar düşüş yaşamaya başlamıştı. Bu durum yatırımcıları son derece üzmüş ve yatırımcılar son derece fazla sorunlar yaşamaya başladıklarını, elde avuçta tüm yatırımlarını Bitcoin’e yatırdıklarından dolayı paralarını geri alamadıklarını belirterek kripto paralar konusunda yarı yolda kaldıklarını ifade etmeye başlamışlar ve tepki göstermişlerdi.

Blockchain açıklaması

Tim Draper, açıklamasını zincir teknolojisi hakkında yaptığı açıklama ile devam ettirdi. Blockchain hakkında çok değişim yaşandığını ve yaşanmaya devam edecek olduğunu dile getiren ünlü yatırımcının bu açıklamaları kısa süre içerisinde kripto para çevrelerince çok kez paylaşıldı.

  • Yatırım tavsiyesi önerilerinin sorumluluğunu analistler kabul etmiyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box