bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinTim Seymour: 6.800 Dolara Kadar Alım Güvenilir, Sonrası Değil

Tim Seymour: 6.800 Dolara Kadar Alım Güvenilir, Sonrası Değil

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü kripto para analistlerinden olan Tim Seymour, kripto para birimlerinin değerinin düşmesine bağlı son zamanlarda satışların arttığını ve alım yapılıp yapılmayacak olduğu hakkında sorulan soruların kesin yanıt verilemez olarak kaldığını ve endişeye neden olduğunu açıkladı.

Tim Seymour, kripto para birimi Bitcoin fiyatının 6.800 dolara kadar güvenli bir alım fırsatı sunduğunu ancak bundan sonrası için aynısının söylenemeyebilecek olduğunu açıkladı.

Yakın zamanda kripto paraların değerinin düştüğünü biliyorum. Kripto para birimi Bitcoin 8.000 dolara kadar yükseldikten sonra 6.800 dolara kadar henüz alım fırsatı sunan bir güvenli bölgede. 6.800 dolardan daha düşüğünü ise tahmin etmek zor olabilir. Bitcoin fiyatının 6.800 doları görmesi ile beraber alım fırsatı da güvenli bölgenin sona erdiği anlamını taşıyabilir.

Tim Seymour ve diğer analistlerin ortak görüşü Bitcoin’in yakın zamanda tekrar yükselme umudunun 6.xxx dolarlı seviyelere düşüş olsa bile geri 8.000 dolara yükselişinin çok kısa zaman zarfında olmasa da yakın zamanda olabilecek olduğu ortak görüşünü taşıyor. Henüz kripto para sahiplerinin düşüşler için panik satışlar yapması da önerilmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları