Kripto HaberleriHaberlerTom Lee: Beklenenden daha iyi toparlandı

Tom Lee: Beklenenden daha iyi toparlandı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tom Lee, kripto paralara dair yorumlarını sürdürmekte kararlı. Bitcoin fiyatı hakkında yorum yapan Lee, BTC fiyatında yaşanan ETF ve benzeri işlemlerin sonucundaki düşüş sonrasında fiyatın kısa süre içerisinde tekrar yükselmeye başlayacak olduğunu belirtti. Bitcoin fiyatının daha fazla artmasının önünde bir sorun ve problem görmediklerini belirten Lee, bir anda düşüş yaşayan ve 7.800 dolara kadar gerileyen BTC fiyatının tekrar yükselecek olduğunu açıkladı.

BTC’nin kendisini kısa süre içerisinde toparlaması sayesinde daha olumlu sonuç alınabildiğini belirten Lee, bu sayede hem yatırımcıların kar ve kayıp düşüncelerinin daha kolay olacağını, hem de yatırımcıların olası zararlardan en az oranda etkilenecek olduklarını açıkladı.

Tom Lee iddialı

Tom Lee, ”Bitcoin’in temelinde Winklevoss ETF reddinin etkilerini çok fazla hissetmemesi aslında kripto için olumlu bir değişim. Eğer bu Nisan – Haziran ayı arasında gerçekleşmiş olsaydı (daha ayı piyasası etkisinde olunan dönemler), kripto piyasası büyük ihtimalle daha büyük bir elden çıkarma görebilirdi. Özetle bu durum, tekniğin geliştiğini de doğruluyor. ” ifadeleri ile son durumu özetledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları