Haberler

Tom Lee: Düşüşler Paniğe Yol Açıyor

Tom Lee'den yeni Bitcoin açıklaması

Tom Lee, kripto paralar konusunda yaptığı açıklamada kripto para fiyatlarındaki düşüşlerin devam etmesinin nedenini yaşanan panik olarak gördü. Kripto para yatırımcılarının aşırı panik yapması sonrasında satışlar yapmasının daha fazla paniğe sebep olduğunu bunun ise düşüşlere sebep olarak kripto para fiyatlarının panik dolayısı ile düşmesine ve mevcut panik yapan yatırımcıların büyük oranlarda zarar etmesine sebep olduğunu açıkladı. Bitcoin konusunda sürekli olarak olumlu açıklamaları ile tanınan ve yaptığı yorumlar dolayısı ile hakkında sık sık başarılı bir isim olduğu yorumlarının yapıldığı Tom Lee, panik yapılmasını önermediğini, panik yapan kişilerin büyük zararlar yaşayabilecek olduklarını açıkladı.

Tom Lee: Bitcoin kullanılabilir durumda

Tom Lee, kripto para birimi Bitcoin’i hala kullanılabilir durumda olduğunu ve çok düşük fiyata sahip olmadığından dolayı kullanımında sakınca görmediğini açıkladı. Lee’nin bu açıklaması kısa sürede medyada sıkça yayınlanırken, yıl sonunda 15.000 dolar hakkındaki tahmininin doğru çıkıp çıkmayacak olduğu konusu tekrar tartışmalar arasına eklendi ve Bitcoin hakkındaki ”panik” açıklaması paylaşıldı.

Kaynak: Coindesk

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu