bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerTom Lee: Gelecek Hafta Bitcoin Çok Yükselecek

Tom Lee: Gelecek Hafta Bitcoin Çok Yükselecek

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü Bitcoin analisti Tom Lee, kripto para dünyasında gelecek 10 gün içerisinde yaşanacak olan gelişmeler ile ilgili olarak bilgi verdi. Tom Lee, yapılan araştırmalar ve analizlerin Bitcoin’in gelecek hafta içerisinde çok daha fazla sıçrama gerçekleşmesini sağlayacak olduğunu ve yükselecek olduğunu belirten Lee, bununla ilgili olarak gelecek haftanın beklenmesi gerektiği bilgisini paylaştı. Bitcoin’de son 2 haftadır yaşanan yükselişlerin yatırımcıları memnun etmesi ve kripto para dünyasında yaşanan ardı ardına gelişmeler oldukça fazla dikkat çekmiş, 20.000 dolar tarihi rekorunun gelecek birkaç ay içerisinde kırılabilecek olduğu bilgisi paylaşılmıştı.

Bitcoin Gelecek Hafta Ne Kadar Olacak?

Tom Lee’ye göre Bitcoin‘in gelecek hafta ne kadar olacak olduğu ile ilgili kesin bir açıklama yok. Gelecek haftanın çok yüksek bir şekilde geçecek olduğunu belirten ünlü analist Lee’ye göre bunun nedenleri ve belirli bir takım etkenleri olmasına rağmen tabii ki tüm bildiklerini basın yolu ile paylaşmış değil. Yeni bir tarihi rekorun kırılmasının ise en azından bu hafta içerisinde pek fazla ihtimal verilmese de gelecek hafta hafta içerisinde gerçeğe dönüşmesi mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları