Haberler

Tom Lee: Kripto Para Piyasasında 500.000 Aktif İnsan Var

İddialı bir konuşma...

Tom Lee bugün itibariyle kripto para birimi piyasasında tam 30 milyon insan değil, 500 bin insan olduğuna işaret ederek bazı internet sitelerinde ve borsalarda daha yüksek kullanıcı sayısı olduğunu ortaya atıldığını, ancak bunun asla doğru olmadığını açıkladı. Tom Lee açıklamasında kripto para sahibi yatırımcı sayısının aktif olarak milyonlarla ölçülmesine daha çok uzun süre olabileceğini ve bugün 500 bin kadar aktif bir kripto para birimi sahibi yatırımcı olduğunu açıkladı.

BtcTurk CEO’su ise kendilerinin 650 bin kullanıcı kaydının olduğunu açıklarken bunlardan kaçının aktif olduğu hakkında ve hesaplarında aktif olarak kaçının Bitcoin ve altcoin yatırımları olduğunu açıklamadı. Belki de Tom Lee 100 dolarlık yatırımı olanları Bitcoin sahibi olarak görmüyor olabilir ve bu sebeple bu açıklamayı yapmış olabilir.

100 dolar bir yatırım için küçük bir para olsa da Tom Lee bu tahmine nasıl eriştiğini açıklamış değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu