Haberler

Tom Lee: Starbucks’ın katılması iyi bir şey

Tom Lee, kripto paralar ile ilgilendiği ortaya çıkan dünya kahve devi Starbucks ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kripto paralar ile ilgilenmesinin son derece iyiye işaret ettiğini açıkladı. Kripto paraların gelecekte asla gerçek bir para birimi olmayacak olduğunu tekrar etti.

Starbucks gibi bir kahve devinin kripto paralar ile ilgileniyor olmasının arkasında büyük sebepler olabilecek olduğunu belirten Tom Lee, bu yönde yapılacak olan çalışmalar sayesinde kripto paraların daha fazla tanınabilecek olduğunu ve daha fazla gelişmesini beklediğini açıkladı.

Starbucks dünyaya hükmediyor

Dünyaya hükmeden ABD merkezli kahve devi Starbucks’ın bu yönde yaptığı açıklama ve adımlar kripto para dünyasında aktif bir rol oynayabilecek olduğunu gösteriyor, büyük bir madencilik devi olan Bitmain‘de olduğu üzere Starbucks bu sektörde para olduğunu ve daha fazla kar getirisi kazanabilecek olduğunu görmesi ile birlikte gelecekte daha büyük yatırımlarını da kripto para sektörü üzerinden yapabilir. Ünlü kahve zincirinin atacak olduğu her bir adımın büyük önem taşıdığı çok açık iken, yapılabilecek olan yatırımların dahi bu yönde artabilecek olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu