binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTom Lee Yine İddia Etti!

Tom Lee Yine İddia Etti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tom Lee geçtiğimiz 2 haftaya yakın bir süre önce kripto para dünyasının lider konumunda olan Bitcoin hakkında rekor kırabilecek olduğunu ve rekor kırmasa bile 7 gün içerisinde çok büyük bir sıçrama yaşanacak olduğunu iddia etmişti. Bu iddialar sonrasında birçok kullanıcı Lee’nin Bitcoin yaratıcısını tanıdığını dahi iddia etmiş ve nasıl bu şekilde tahminler ortaya atabildiği konusunda sorular sormaya başlamıştı.

Bazı kullanıcılar ise Lee hakkında ortaya attıkları eleştirilerde kendisinin bu tahminleri yapmasının dayanaksız olduğunu ve asla normal yatırımcıların ve üst düzey yatırımcıların bu tür tavsiyelere uyarak hareket etmemeleri gerektiği konusunda uyarıda bulunmuştu.

Yatırımcılara Sözde Rekor Açıklaması Yaptı

Tom Lee, bugün ise Bitcoin’in bu yılın sonuna doğru 25.000 dolar olacak olduğunu iddia etti. Daha önce çok daha yüksek tahminler ortaya atan Lee  ile ilgili olarak bu açıklamalarından sonra ”sahtekar açıklamalar” tavan noktaya varırken, Lee’nin daha önce yatırım tavsiyesi niteliğinde açıklamalar yapması ve bu açıklamaların aslı astarının olmaması sık eleştiri konusu olmuştu. Yatırımcılara göre hiçbir şekilde analistlerin dediklerine inanmayarak kendi düşünce ve isteklerine göre hareket etmek büyük önem taşıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail