BitcoinHaberler

Tom Lee’den Bitcoin Hakkında Değerlendirmeler

Tom Lee'den Bitcoin Hakkında Değerlendirmeler geldi. Yaklaşık olarak 6 yıldır hayatımızda olan ve kabul görmüş sanal para birimi olan kripto cinsi paralardan Bitcoin, bugün yaşamımızın hemen hemen her yerinde kullanılan bir para türüdür.

Tom Lee’den Bitcoin Hakkında Değerlendirmeler geldi. Yaklaşık olarak 6 yıldır hayatımızda olan ve kabul görmüş sanal para birimi olan kripto cinsi paralardan Bitcoin, bugün yaşamımızın hemen hemen her yerinde kullanılan bir para türüdür. 2017 yılında müthiş bir yükseltme trendine giren Bitcon bilindiği üzere değer 20 bin dolar üzerindeydi. Ancak ülkelerin Bitcoinler’e karşı sert tutumunu sürdürmesi ve engelleyici bir politika izlemesi, ekonomi analizcilerinin Bitcoin’i balon olarak nitelendirmesi gibi nedenlerden dolayı Bitcoin geçtiğimiz yıl oldukça sert bir düşüş yaşamış piyasası 4 bin dolar altına inmişti. Dünya’nın önde gelen Bitcoin analizcilerinden biri olan Tom Lee, geçiğimiz günler de MarketWatch platformuna bir takım açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda Bitcoin için karanlık günlerin artık sona erdiğini ve artık milletin yükselme trendine girmesi konusunda önünde hiçbir engelin bulunmadığından bahsetti.

Tom Lee’den Bitcoin’in Gelceğine Dair Açıklamalar

Fundstrat markasının kurucu ortağı olan aynı zamanda da şirketin araştırma başkanlığını yürüten Tom Lee, açıklamalarının devamında ise Bitcoin’in geleceğine dair öngörülerde bulundu. Bitcoin’in düşüş trendinin artık sonuna gelindiğini vurgulayan araştırmacı analist, bir kaç unsurun yerine getirilmesi ile birlikte ve Bitcoin’e duyulan güvenin yeniden sağlanması ile birlikte, kripto para meraklılarının yeniden Bitcoin’e yönelebileceğini belirtti. Tüm şartların Bitcoin türü kripto para birimlerinin lehine dönmesi halinde ise yıl sonunda Bitcoin’in piyasa değerinin 10 bin dolar üzerine çıkabileceği öngörüsünde bulundu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı