Kripto HaberleriBitcoinTom Lee'den Endişeleri Gideren Bitcoin Açıklaması

Tom Lee’den Endişeleri Gideren Bitcoin Açıklaması

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz yıllarda yaşamış olduğu büyük patlamadan sonra 20 bin dolar dolaylarına kadar yükseliş performansı gerçekleştiren ancak sonradan yaşamış olduğu düşüş ile adeta dipleri gören Bitcoin bilindiği üzere bu süreç içerisinde birçok girişimci ve yatırımcıyı zengin etse de pek çoğunun da büyük kayıplar yaşamasına neden olmuştu. Yaşanan büyük kayıplardan sonra yatırımcıların ve büyük girişimcilerin Bitcoin’e olan güveni sarsılmış ve Bitcoin bir yatırım aracı olarak görülmekten çıkmıştı. Ancak bugünlerde müthiş bir iyimser hava yakalayan sanal para birimlerinin en değerlisi olan Bitcoin’in yeniden yükselişe geçmesi, yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Ancak yeniden hayal kırıklığı yaşamak istemeyen yatırımcılar Tom Lee gibi ünlü analistlerin değerlendirmelerine büyük önem veriyor. Çok değerli bir kripto para analisti olan ve aynı zamanda Fundstrat firmasının yönetim kurulu başkanı olan Tom Lee basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in geleceğine dair olumlu değerlendirmelerde bulunarak, yatırımcıların üzerinde dolaşan kara bulutları dağıttı.

Tom Lee’den Samimi Bitcoin Açıklaması

Bitcoin geleceği hakkında basın mensuplarına samimi açıklamalarda bulunan ünlü analist Tom Lee açıklamalarında yaşanan Tether krizi konusunda yatırımcıların endişelerinin yersiz olduğunu belirtti ve açıklamalarına ” Bticoin’in büyük bir düşüş yaşamasına rağmen önümüzdeki günlerde yeniden daha da güçlenerek toparlanacak. Kripto para yatırımcılarının bu konuda içleri ferah olsun. Tether krizinden sonra yaşanan düşüş geçici. Bu düşüş BTC’yi sarsmayacak” ifadeleri kullandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları