Kripto Para

Tone Vays: Tom Lee, Doğruyu Tahmin Edemiyor

Tone Vays'tan kripto para ve Lee açıklaması.

Tone Vays, kripto para analistlerinden bir tanesi olan Tom Lee’nin iddiası hakkında ”bence gerçek olabilecek bir iddia değil. 15.000 dolar beklentisinin gerçek olması için daha uzun bir süreye ihtiyaç var ve 2018 yılı sonuna kadar Tom Lee’nin iddiası Bitcoin fiyatının en az 15.000 dolar olacak olduğu yönünde. 15 güne yakın bir sürede bunun olması imkansıza yakın. Bence Lee, ortaya atmış olduğu bu iddianın doğru olmadığını bilmeli veya biliyor olabilir.” dedi. Bitcoin hakkında kendilerine çok fazla soru sorulduğunu ve tahminler konusunda kripto para fiyatlarını kimsenin önceden bilmesinin mümkün olmayacak olduğunu açıkladı.

Lee, açıklamalarında 15.000 dolar beklentisine sahip olduğunu belirtmiş ve kripto para alımı yapmak için en uygun ve en düşük fiyatlı zamanların bugünler olabilecek olduğunu iddia etmişti.

Tone Vays Tersini Düşünüyor

Tone Vays, ise kripto paraların daha fazla düşecek olduğunu, fiyatlarının düşüşlere bağlı olarak azalacak ve sonunda değerinin çok düşük kalabilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının düşmesi konusunda Vays, kendi beklentisinin Lee’ye göre arasında ”dağlar kadar” fark olduğunu belirtmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
bitcoin.news
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu