AltcoinAnaliz

Tony Spilotro’dan Yearn.Finance’e (YFI) Yönelik Rekor Tahmin Geldi!

Spilotro, YFI için yeni bir ralli bekliyor.

Bir süredir yatırımcıların odağında olan ve kripto piyasasında bir ilke imza atarak fiyatıyla Bitcoin’i bile geride bırakan Yearn.Finance (YFI) için ralli kapıda mı?

Ünlü analist Tony Spilotro, YFI’ın yeni bir ralliye hazırlandığını belirterek teknik analizdeki destek ve direnç seviyelerine dikkat çekti. YFI’ın 4 saatlik fiyat grafiğini değerlendiren Spilotro, YFI fiyatının halihazırda Bitcoin’den daha yüksek olduğunu dile getirdi ve geri dönerken dayandığı direnç seviyesini tekrar test ettiğini ifade etti. Analiste göre bu eğilimin doğrulanması halinde YFI çok çok daha yüksek seviyeleri görebilir.

Her ne kadar 4 saatlik grafikte destek seviyesinden başarısız bir geri dönüş olsa da bu düşüşün yeni bir ralli hareketine zemin hazırladığını belirten Spilotro, boğaların yeniden söz sahibi olmayı beklediğini ifade etti.

Eğer analistin dedikleri gerçekleşirse YFI fiyatı 66 bin doları görebilir ve bu durum Binance Coin, Chainlink ve diğer DeFi altcoinleri önemli bir yükseliş fırsatı anlamına gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu