HaberlerNFT

Toys”R”Us NFT Dünyasına Dahil Oluyor!

Markanın ikonik simgesi NFT koleksiyonu haline gelecek.

Geoffrey the Girrafe’nin yer aldığı benzersiz ve sınırlı sayıdaki dijital koleksiyonlar 13 Kasım’dan itibaren OpenSea’de yayınlanacak.

NFT platformu Ethernity ile ortaklık yapan ünlü oyuncak şirketi, Geoffrey the Girrafe’nin özel 3D animasyonunu bu ortaklıktan hareketle canlı olarak açık artırmaya sunacak.

WHP Global and Toys”R”Us Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Yehuda Shmidman, “Zürafa Geoffrey de dahil olmak üzere Toys”R”Us markasının ikonik IP’sine sahip ilk Toys”R”Us NFT koleksiyonunu ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyoruz. Markanın büyümesine yatırım yapmaya devam ederken Blockchain’e girerek geleceğe önemli bir adım atıyoruz…

dedi.

Dijital sanatçı Bryan Lopez’in ilk NFT koleksiyonu olan Exacto, “Geoffrey Stroll”ü içeriyor. Söz konusu koleksiyonun alıcısı ve getireceği bir konuk 2022’de bu şehre ulaşım ve iki gecelik otel konaklaması da dahil olmak üzere bir ABD Toys”R”Us mağazası büyük açılışına katılma şansına da sahip olacak.

Koleksiyondaki diğer nadir baskılar ise Geoffrey’nin pop-art tarzında olan 6 farklı baskıyı içeriyor.

Öte yandan ünlü oyuncak mağaza zincirinin 2017’de yaşadığı mali çöküşün ardından yeniden toparlanması, kurduğu yeni ortaklıklar ve NFT dünyasına dahil olması da şirket hisselerini önemli ölçüde değerli kıldı. Ağustos ayında Macy’s ile bir anlaşma yapan Toys “R”Us, bu ortaklık sayesinde Amerika’daki Macy’s lokasyonlarında 400 Toys “R”Us markalı oyuncak mağazası kuracak.

İlk Toys”R”Us NFT koleksiyonu, 13 Kasım 2021 Cumartesi günü satın alınabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu