Haberler

Travis Kling: Bitcoin Uzun Vadeli Kazanç Sağlayabilir!

Travis Kling: Bitcoin tekrar yükselecek.

Kripto paralar konusunda tecrübeli isimlerden birisi olarak tanınan Travis Kling, kendisinin kripto para tahminlerinin hala yüksek ve kazanç yönünde olduğunu açıkladı. Kripto paralardan dolayı düşüş yaşanmasının ardından zarar eden yatırımcıların, gelecek 1 yıl içerisinde tekrar kazanabileceklerini ve gelecek uzun vadeli kripto para yatırımlarından elde edilecek kazancın çok yüksek olabileceğine dair umutların durmaması ve kesilmemesi önerisinde bulundu.

Travis Kling, açıklamasında kripto para sahibi olmak isteyenlerin durmamasını ve kripto para almaya devam etmesini önerdiğini belirterek, yatırımcılar açısından kripto paraların gelecek uzun vadede iyi bir yatırım aracı olabileceğini, kısa vadeli olarak bakmamak gerektiğini açıkladı. Bitcoin ve diğer kripto paralar arasından hangi kripto para birimini tercih edilmesi konusunda kendisinin kesin bir görüş belirtmeyecek olduğunu ifade eden Travis Kling, gelecekte yatırımcıların tekrar kazançlarının artmaya başlamasının ardından tekrar kripto paralara olan ilginin eskisi kadar, belki de daha çok artması bekleniyor.

*Travis Kling daha önce varlık yönetim şirketinde görev almış ve bu görevinden istifa etmesinin ardından kripto paralara yönelik açıklamalara başlamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu