AltcoinHaberlerShiba Inu

Trilyonluk Shiba Inu (SHIB) Balinaları Bu İki Altcoinden Büyük Satın Alım Yaptı!

Trilyon adetten fazla Shiba Inu (SHIB) tokenine sahip olan balinalar bu iki altcoinden yüklü satın alım yaptı.

Cüzdanlarında 1.2 trilyon Shiba Inu (SHIB) tokeni bulunan iki balina gözde diğer iki altcoini de portföylerine ekledi.

“Gimli” ve “Bombur” isimli balina yatırımcılar geçmiş dönemde büyük miktarlarda SHIB satın almıştı.

Bununla birlikte dünyanın en büyük ikinci meme tokeninin balinalar tarafından satın alınma süreci devam ediyor. Bir diğer büyük Ethereum balinası 57.9 milyar adet SHIB satın aldı.

Shiba Inu Balinaları LINK ve APE Altcoinlerini Satın Aldı

J.R.R. Tolkien romanlarındaki karakterlerden ilham alınarak isimlendirilen iki balina Gimli ve Bombur, son dönemde diğer trend tokenleri de bünyelerine katarak kripto para yatırımlarını genişletiyor.

Balinalar bu coinlerin her birinden yaklaşık birer milyon dolarlık satın aldı. Bombur adlı balina 1.18 milyon dolar ödeyerek 55.188 ApeCoin satın alırken Gimli ise 1.46 milyon dolar ödeyerek 114.990 Chainlink’i cüzdanına ekledi.

Shiba Inu satın aldıktan bir süre sonra hemen tokenlerini yeniden satan büyük Ethereum balinalarının aksine bu iki balina meme tokenlerini elinde tutuyor gibi görünüyor.

Bombur isimli balinanın cüzdanında 14.9 milyon dolarlık SHIB tokeni bulunuyor ve bu balinanın cüzdanının %4.12’sini SHIB oluşturuyor.

Gimli balinasının cüzdanında ise 12.3 milyon dolarlık SHIB tokeni bulunuyor ve balinanın kripto para portföyünün %21.06’sı SHIB’den oluşuyor. Bu yatırımcılar birlikte toplam 1.19 trilyon adet SHIB tokenine sahipler.

Bugün büyük miktarda APE altcoini satın alan bir diğer büyük yatırımcı ise BlueWhale0098 oldu. Balina hesap 3.6 milyon dolar değerinde APE coinini cüzdanına ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu