AltcoinShiba Inu

Trilyonluk Shiba Inu (SHIB) Balinası Bu İki Altcoine Yüklü Girdi!

Trilyondan fazla Shiba Inu (SHIB) tokenine sahip olan Ethereum balinası bu iki altcoine yüklü bir şekilde girdi.

Dünyanın en büyük 100 Ethereum cüzdanı arasında 32. sırada bulunan bu balina iki yeni altcoinden yüklü satın alarak portföyünü genişletti.

Balina son satın alımında 4 milyon dolarlık ApeCoin (APE) ve 1.5 milyon dolarlık SAND tokenini cüzdanına ekledi.

Aynı balina bu ayın başlarında 1 trilyon adedin üstünde Shiba Inu (SHIB) satın almıştı.

SHIB Balinası Portföyüne Apecoin ve SAND Altcoinlerini Ekledi

Balina istatistiklerini izleyen WhaleStats’e göre, “BlueWhale0093” takma adlı balina yatırımcı bünyesine 299.997 ApeCoin ve 499.991 SAND tokeni kattı. Bu iki işlemin balina için bedeli ApeCoin tarafında yaklaşık 3.9 milyon dolar, SAND tarafında ise 1.4 milyon dolar oldu.

Bu iki token de şu sıralar son 24 saatte Ethereum balinaları tarafından en fazla satın alınan kripto paralar arasında ilk onda yer aldı. APE listede altıncı sırada bulunurken SAND ise aynı sıralamada dokuzuncu sırada kaldı.

BlueWhale0093 Takma Adlı Balina 1.17 Trilyon Shiba Inu Tokeni Satın Almıştı

Ethereum balinaları tarafından son 24 saatte en fazla satın alınan kripto paralar listesinde Shiba Inu ise beşinci konumda bulunuyor. Bununla birlikte Ethereum balinalarının portföylerinde ETH dışında en fazla bulundurdukları kripto paranın SHIB olması da son derece ilgi çekici bir veri olarak değerlendiriliyor.

10 Nisan tarihinden itibaren aktif hale gelen bu balina ve diğer iki Ethereum balinası bazı Blockchain işlemleri gerçekleştirdi ve yüklü miktarda Shiba Inu tokeni aldılar. Bu üç balina toplamda 1.71 trilyon SHIB tokenini cüzdanına ekledi.

BlueWhale0093 takma adlı balina ise kendi başına 1.17 trilyon adet Shiba tokeni satın alarak dikkatleri üzerine çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu