Haberler

Tron CEO’su Justin Sun: TRX, ETH’yi Geçecek

Tron CEO'su Justin Sun açıklama yaptı.

Tron CEO’su Justin Sun, kripto para birimi için yeni gizlilik özelliklerinin lansman sonrası ekleneceğini ve Tron’un bu sayede ETH ve EOS’u geçebileceğini açıkladı. Kripto para sahipleri için en önemli konunun gizlilik odaklı konular olduğunu ve güvenliğin son derece önemli olduğunu açıklayan Tron CEO’su Justin Sun, TRX’in güçlü kalmasını ve daha fazla gelişmesini sağlayacak olduklarını açıkladı.

TRX hakkında pek fazla bilgi vermeyen Tron CEO’su Justin Sun, EOS ve ETH’nin TRX tarafından geçilecek olduğunu ve gizlilik özelliklerinin bunu sağlayabilecek olduğunu açıkladı.

Kripto para sektöründe adından sık söz ettiren ve birkaç gün önce Binance kripto para borsasının hacklenmesinin ardından tüm zararı karşılayabileceklerini açıklayan Sun, Binance’tan CEO aracılığı ile red yanıt almış ve başka bir  açıklama yapmamıştı.

Tron CEO’su Justin Sun, gizlilik odaklı olarak çalışmalarını test ağında test ettikten sonra lansman yapacaklarını ve hemen ardından ise Tron ağına kalıcı olarak bu özelliği uygulayacak olduklarını açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu