Kripto HaberleriHaberlerTron CEO'su: Yasaklı Değilim, Bakın İşte Buradayım!

Tron CEO’su: Yasaklı Değilim, Bakın İşte Buradayım!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tron CEO’su Justin Sun Twitter hesabından yaptığı açıklamada video ile kendisinin Çin tarafından alıkonulmadığını ve ABD’de olduğunu açıkladı. Çin yönetimi tarafından alıkonulduğu iddiaları üzerine kendisinin böbrek taşı sebebi ile öğle yemeğine katılamayacak olduğunu ve bunu ertelemek zorunda kalacak olduğunu açıklayan Tron CEO’su Justin Sun hakkında birçok yeni iddia türemiş ve hepsi hakkında binlerce insan yorum ve açıklamalar ile Sun tarafından bir açıklama yapılıp yapılmayacağını beklemeye başlamıştı.

Tron CEO’su Justin Sun, kripto para birimlerinin tartışılacağı ve kripto para camiasının merakla beklediği öğle yemeğinin gerçekleşecek olduğunu ancak tarihin kendi sağlık problemlerine bağlı olarak ertelendiğini açıkladı.

Kripto para birimlerinin değerinin düşmesine neden olan bu gelişme üzerine TRX %16 oranında değer kaybı ile karşı karşıya kaldı ve pazarın en fazla kaybedenlerinden bir tanesi oldu. Bitcoin ise fiyatında 10.500 dolar fiyat seviyesinin altına düşüş ile son dönemde yatırımcılarını üzüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları