TRON

Tron (TRX) İle İlgili Korkutucu İddialara Yanıt Geldi: Justin Sun Sert Çıktı

Justin Sun, Tron'un ünlülere para ödediği iddialarını yanıtladı.

Tron Foundation ve kripto para birimi Tron (TRX), son dönemde oldukça sert iddialar ile karşı karşıya kaldı. Dünyanın en ünlü isimlerinin birbiri ardına Tron hakkında olumlu açıklamalarda bulunması birçok kişiyi şüphelendirse de bugün ortaya çıkan bir bilgi her şeyi değiştirdi.

Tron Reklamlarının Arkasında Para mı Var?

Tron özellikle sıfır işlem ücreti gerektiren bir ağ olması ile ön plana çıkıyor. TRX bu yönüyle son dönemde Ethereum’u bile geride bıraktı ve Tron ağındaki USDT miktarı, Ethereum ağındaki USDT miktarını geçti.

Bunun sebebi aslında Ethereum ağındaki işlem ücretlerinin rekor kırmasından kaynaklanıyor. TRX’in sıfır işlem ücreti gerektirmesinin devamında ünlülerin birbiri ardına ağın hızını ve işlem ücreti almamasını övmesi normal gözükse de bunun normal olmadığı ortaya çıktı.

Tron CEO’su Justin Sun’ın ünlü yayıncı Marques Brownlee tarafından yayınlanan bildiri sonrası harekete geçmesi ise yatırımcıları şaşırtmadı.

Marques’e gönderilen reklam teklifinde Tron hakkında kampanya yapıldığı belirtilip, kendisinin TRX ile ilgili tweet atmasının istendiği görülüyor. Marques bu teklifi reddettiğini belirtse de e-postada üç ünlü ismin paylaştıkları görülüyor. Bu da Lindsay Lohan gibi isimlerin aslında sadece para aldıkları için TRX’i övmüş olabileceğini akıllara getirmekte.

Justin Sun, İddiaları Yalanladı

Justin Sun, konu hakkında yayınladığı detaylı gönderide bütün iddiaları yanıtladı ve yalanladı. Tron’un böyle bir kampanya düzenlemediğini belirten Sun, düzenleyen şirketi de tanımadığını iddia ediyor. Sosyal medya ise Justin Sun’ın ünlülere para verdiği iddiası ile çalkalanmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu