Ana SayfaHaberlerTron (TRX) Kurucusu Justin Sun Kesenin Ağzını Açtı! "5 Milyar Dolar Hazır!

Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun Kesenin Ağzını Açtı! “5 Milyar Dolar Hazır!

Takip et

Bitcoin (BTC) ve altcoinlerdeki yaşanan düşüş hem yatırımcıları hem de kripto para şirketlerini olumsuz yönde etkiledi.

FTX’in kurucusu Sam Bankman Fried’den sonra bu sefer de popüler kripto para birimi Tron’un (TRX) kurucusu Justin Sun da zor durumda olan kripto şirketlerine yardım etmeye hazır olduğunu söyledi.

Twitterda “Nansen Intern” isimli hesap yaptığı paylaşımda Justin Sun’ın resmini koyarak “bazı şirketlerin satın alınması için herkesin gözü Sam ve CZ’de. Ama Ekselanslarının sınırsız parası olduğunu unutuyorlar.” dedi.

Bu paylaşımı alıntılayan TRX kurucusu Justin Sun şunları söyledi:

“Herkesle arkadaşız ve her zaman hizmete hazırız.”


The Block’un haberine göre, Justin Sun, zor durumdaki kripto para şirketlerine destek sunmaya hazır olduğunu ve satın almalar için 5 milyar dolara kadar harcayabileceğini söyledi.

The Block’a konuşan Sun, kripto sektörünün gelişmesi için hizmet etmeye hazır olduğunu belirtti.

“Aktif olarak inceliyoruz ve neler yapabileceğimize bakıyoruz. Endüstri kurucularının inşa etmeye devam etmesine yardım etmek için milyar dolar harcamaya hazırız.”

Yardım furyasına katılmak istediğini belirten Sun’a kendilerine kaç şirketin müracaat ettiği sorulduğunda sayının Binance gibi Tron için de benzer olduğunu söyledi.

Binance kendilerine 50 ile 100 kripto şirketinin ulaştığını söylemişti.

5 milyar dolarlık rakamın kendisinin mi yoksa Tron’un mu sağlayacağı sorulduğunda Sun, ikisinin bir karışımı olacağını belirtti.

Hem kendisinin hem de Tron’un işleri yolunda olan kripto şirketlerinin yanı sıra zor durumdaki şirketleri de hedeflediğini ifade eden Sun, herhangi bir anlaşma yapmadan önce bir durum tespiti sürecinden geçeceklerini de sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları