AnalizTRON

Tron (TRX) Önemli Alandan Destek Buldu! – TRX Fiyat Analizi

Tron (TRX) teknik analiz ve beklentiler…

Chiliz’in (CHZ) yanı sıra eğlence sektörünün bir diğer kolunu tutan ve Justin Sun tarafından oluşturulan Tron ağının yerel coini olan TRX, dün gece yaşadığı en yüksek seviyeden sonra gelen satışlarla önemli bir destek alanına kadar geriledi.

Henüz diğer altcoinler gibi çok büyük yükselişler yapmasa da, yeniden en yüksek seviyesini (ATH) kaydeden TRX, 0.14927 dolarlık bu ATH seviyesiyle beklenilen büyük yükselişin ilk adımını atmış olabilir. Nitekim kâr satışlarıyla birlikte 4 saatlik grafikte gösterilen ve 31 Mart’tan bu yana gelen yükseliş trendine kadar gerileyen TRX, tam trend çizgisinden gelen alış tepkisiyle yükselişe geçmiş görünüyor.

İlk Etapta %24 Hedefi!

Bu alış tepkisiyle birlikte grafikte uygulanan fibonacci düzeltmesindeki önemli destek alanı olan 0.118 – 0.119 dolar aralığı üzerinde 4 saatlik kapanış yapan TRX’in teknik anlamda destek alanına başarılı bir retest yapmış olduğu belirtiliyor. Ayrıca coinmarketcapte son hareketleriyle 8.74 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşan ve 16. sırada yer alan TRX, yayın saati itibariyle 0.122 dolar üzerinden alıcı buluyor.

Tron (TRX) 4 Saatlik Grafik – Tıklanarak Takip Edilebilir – Kaynak: Tradingview

TRX’in bu grafiğinde fiyatın yeniden yükselişe geçmesi ve önemli bir direnç alanı olan 0.152 – 0.153 dolar aralığına kadar yükselerek yeni bir ATH oluşturması bekleniyor. Destek üzerinde bulunan ve %24’lük bir hedefi olan TRX’de alım yapacak olan yatırımcılar, beyaz trend çizgisi altındaki kapanışlarda stop olma yolunu tercih edebilir.

* Yukarıda yazılanlar yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir, lütfen kendi yatırım kararlarınızı bizzat kendiniz alınız.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Adnan

Pi network davetiye…atmaca7853
Bee network davetiye…morgil53
Time stope davetiye…morgil53
Eagle mining davetiye…Morgil


Başa dön tuşu