TRON

Tron (TRX), Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

TRX'den yeni bir ortaklık!

Kripto para piyasasının hareketliliği karşısında geride kalan Tron, yeni bir adım attı. Kripto paraları ve dijital paraları bir araya getiren bir ekosistem olarak bilinen Shopping.io, Tron Foundation ile ortaklık duyurusunda bulundu.

Söz konusu ödeme yöntemi bundan sonra TRX’i de desteklediği para birimleri arasına ekleyecek.

Troun Foundation ve Shopping.io platformu tarafından paylaşılan ortak basın açıklamasına göre iki ekip de uzun vadeli işbirliğine başladı ve hedef direkt olarak bireysel yatırımcıların kripto para ödemelerinin kolaylaştırılmasını sağlamak.

25 Ağustos tarihinden itibaren Tron Foundation’ın temel kripto para birimi olan TRX’in direkt olarak Shopping.io platformunda çeşitli ürün ve hizmetler satın almak için kullanılabileceği ifade edildi.

TRX bu ortaklık sonrasında direkt olarak Amazon, eBay, Walmart ve Etsy gibi platformlardan bir şeyler almak için kullanılabilecek ve her bir Tron yatırımcısı Shopping.io üzerinden buna ulaşabilecek.

Tron Foundation kurucusu ve CEO’su olan Justin Sun da konu hakkında yaptığı açıklamada bunun yeni ortaklıklara yol açacağını vurguladı.

Shopping.io ile ortaklık imzalamaktan ve topluluğumuzun neredeyse en büyük bütün e-ticaret şirketlerinde TRX ile alışveriş yapabileceğini belirtmekten dolayı mutluluk duyuyorum. Shopping.io bundan sonra gerçek dünyaya ait hizmetler ve ürünler için TRX kullanacak.”

TRX yatırımcılarına özel indirim de sağlanacağını belirten Shopping.io CEO’su Arbel Arif, bunun geçici bir kampanya olmadığını vurguladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Tum finansal yatırımlar gibi kriptoda bir yazi tura meselesi.

Serkan Can

Bu site gerçekten daha iyi paylaşımları ve araştırmaları hak ediyor, çünkü takipçiniz fazla, lütfen daha ilgili olmanızı öneririm, aksi halde takipçiniz benim gittiğim gibi gitmeye başlar siz gün geçtikçe kaybedersiniz.Bu sitenin, bu sitenin isminin hakkını verin bence.

Serkan Can

Yanarım haber kaynağı olarak sizi takip ediyoruz ona yanarım.İş olup bitiyor haber yayınlanıyor, ya önceden aldığınız bilgi var ise paylaşın faydalanalım.Sanırım sizde bakıyorsunuz hangi coin ani artış yapmış ona göre araştırma yapıp öyle yayınlıyorsunuz.Demek aslında araştırmacı bir özelliğiniz yok herhalde.Yayınlarınız Kopya alıntı 😕


Başa dön tuşu