Kripto HaberleriHaberlerTRON Vakfı: Biz Özel Bir Şirketiz, ABD'den Teşvik Almış Olabilir, Almamış Da...

TRON Vakfı: Biz Özel Bir Şirketiz, ABD’den Teşvik Almış Olabilir, Almamış Da Olabiliriz!

Takip et

Justin Sun’ın kurucusu olduğu TRON sürekli olarak Pekin yönetimi ile ilgili haberlere konu oluyor. Bir süre önce Warren Buffet ile görüşme planları yapan Justin Sun, kendisinin Pekin (Beijing) yönetimi tarafından uyarıldığı, hapise atılma tehdidi aldığı iddialarından dolayı görüşmeleri ertelediği iddia edilmişti. Daha sonrasında yine kısa süre önce Warren Buffet ile görüşen ancak beklendiği gibi bir görüşme olmayan bu görüşme ile ilgili sadece TRON camiasından gelen tepkiler üzerine düzenlendiği iddia edilmişti.

Tron Vakfı Temsilcisi Ryan Dennis, ise bugün kendilerine karşı ABD’den teşvik alıp almadıkları konusunda sorulan soruları yanıtladı. Bu konuda şirketlerinin özel bir şirket olduğu, ABD’den teşvik alabilecekleri gibi almama durumlarının da olabileceğine değindi. Temsilci, TRON’un özel bir şirket olarak hizmet sunmaya devam ettiğini ifade ederek dünya çapında faaliyetlerine kendi lehlerine olacak her adımı atmakla beraber devam etmek istediklerini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları